Bize Ulaşın: 0 (533) 923 23 53 - Halı Yıkama Servisi: 0 (536) 374 19 63

HİZMETLERİMİZ

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

  Evlerimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz alanlar olan işyeri ve ofislerimizin temizliği ve hijyeni son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan Abone Temizlik 25 yıldır olduğu gibi bugün de ofis ve işyerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirir. İşinde uzman ve kalifiye personelimizle kısa sürede ve ekonomik olarak işyeri ve ofisinizi temizler, ilk günkü gibi hijyenik bir ortamda işinizi huzurla yapmanızı.
 

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliğinde kaliteli malzemeler ile çalışılmalıdır. Ev temizliğinde yapılan çalışma her zaman uzman bir ele verilmelidir. Ev temizliğinde yapılacak çalışma önceden planlanmalıdır. Ev temizliğinde pirpak temizlik olarak iddialıyız çünkü biz ev temizliğini 16 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile devam ettirmekteyiz. Ev temizliği hijyenlik isteyen meşakkatli bir iştir.

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle tadilat temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarıda değişiklik gösterebilmektedir. Fabrika temizlik hizmetimiz; günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

Bina Temizliği

Bina Temizliği

Abone Temizlik olarak binalarınızın iç ve dış temizlik hizmetlerini kalifiye personelimiz ve kaliteli malzeme prensibimizle ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz. 25 yıllık geçmişimizde binlerce bireysel ve kurumsal müşterimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmanın mutluluğuyla yolumuza devam ediyoruz.

Otel Temizliği

Otel Temizliği

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Fakat hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Firmamız otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

Resmi Kurum Temizliği

Resmi Kurum Temizliği

Çalışan ve içerisinde bulunanların memnuniyeti açısından son derece önemli bir konudur. Resmi kurumlarda temiz ve şık görünüme sahip bir mekandan ihtiyaçlarını karşılamaları, hem sizin sağlıklı bir ortamdiş yapmanızı hem de bulunanların sağlığını sağlamak amacı ile kurumunuzu temiz tutmak gerekmektedir.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Temizleme Hizmetimizi gerçekleştirirken öncelikle iyi bir şekilde vakumlamaya dikkat ediyoruz. Çift motorlu ithal sanayi tipi vakumlar ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Нer kimyasal uygulaması yapılıp koltuk temiz hale gelene kadar işlem sürmektedir. İyi yıkama yapılan bir koltuk koku yapmayacağı gibi ortalama 5 saat gibi bir zamanda kurumaktadır.

Halı Halıfleks Yıkama

Halı Halıfleks Yıkama

Esinti Temizlik olarak halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiç bir extra ücret size yansımaz. Halılarınızı cinslerine göre ayırır, en uygun yıkama şampuanları ile yıkarız. Her halının farklı yıkama tekniği vardır. Bu tekniklerin hepsine Abone Temizlik bünyesindeki personeller hakimdir. Halılar evi gösteren ilk eşyadır. Evinize apayrı bi hava katan halılarınıza hakettiği değeri çeyrek asırlık tecrübemizle bizi tercih ederek verin.

İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama Hizmetleri

 Hergün ilaçlama ekiplerimiz uygun tekniklerle problemlerinizi çözüyor. Profesyonel hizmet almak isteyen kurumsal firmalar, kesin çözüm arayan apartman ve siteler, size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Temizliği

Zemin Temizliği

Hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir.Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır

Peryodik Temizlik

Peryodik Temizlik

Periyodik temizlik bütün temizlik alanlarında uygulanmaktadır. Yapılan hizmetin uzun süreli olması esas amaçlansa da, bir zaman sonra hijyen ortamı etkisini yitirecek yapıda veya yapılan alanda korozyon, leke, bakteri ve benzeri oluşumların önünü açacaktır. Bu Oluşumların engellemek ve temizliğin sürekliliğini sağlamak için Periyodik Temizlik işlemi hizmet ne olursa olsun en az yılda 2 kere yapılmalıdır. Bu sayı temizlik hizmetine göre artabilir.

Perde Temizliği

Perde Temizliği

Evlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizi arayarak teslim edebilir ve işinde deneyimli elemanlarımızla perdelerinizi yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Perdelerinizi antibakteriyel deterjanlarla dikkatli bir şekilde yıkanmaktadır. Yıkamaya müsait olan her türde perdenizin yıkama işlemi yapılmaktadır. Firma olarak sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Mobil Kapıcılık Hizmeti

Mobil Kapıcılık Hizmeti

Apartman ve Sitelerde kapıcı istihdam etmenin maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle kapıcınız yoksa, artan maliyetler, artan yasal yükümlülükler ya da herhangi bir sebeple apartman ve sitenizde kapıcı istihdamı yapamıyorsanız, sizler için bu hizmeti sağlayarak ihtiyaç duyacağınız profesyonel kapıcılık hizmetini biz veriyoruz.
Hem de size en uygun esnek ekonomik ve yüksek kalite standartlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.