Bize Ulaşın: 0 (533) 923 23 53 - Halı Yıkama Servisi: 0 (536) 374 19 63

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Esinti Temizlik Hizmetleri, 2000 yılında kurulmuş olup temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız tamamıyla siz müşterilerimizin memnuniyetine dayanmaktadır. Ahşap ve sert zemin cilalama, banka temizliği, elde taşıma, ev temizliği, dershane temizliği, dış cephe temizliği, fabrika temizliği, fuar temizliği, halı yıkama, hastahane temizliği, havuz temizliği, ilaçlama, inşaat sonrası temizlik, jakuzi temizliği, koltuk yıkama, lojistik destek, ofis temizliği, okul temizliği, perde temizliği, yangın sonrası temizlik ve yat temizliği gibi temizlik alanlarında 50 kişiyi aşkın personelimizle. Başta Konya olmak üzere İçanadolu bölgesinin tamamında profesyonel kadromuz ve son teknoloji temizlik malzemelerimizle hizmet vermekteyiz.

Misyonuzmuz

Esinti Temizlik Hizmetleri, Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standardlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayiilerimiz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; toplumumuza, çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz

Esinti Temizlik Hizmetleri, Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye'nin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiyenin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz

Bizi Tercih Edenler